Powieść o tęsknocie i straconych szansach

    W środę, 15 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Ślesinie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem uczestniczki pochyliły się nad powieścią „Ukryte między wierszami” autorstwa Żurnalisty & Julii Kohman, która wzbudziła wiele emocji i skłoniła do głębokiej refleksji.  
    Autorka zbudowała na kartach swojej książki niezwykłe napięcie poprzez niedopowiedzenia, subtelne aluzje i symbolikę. Dyskusja była skupiona na głównej bohaterce i jej wewnętrznych przeżyciach, podejmowanych decyzjach oraz relacjach z innymi postaciami. Ciekawy w odbiorze jest styl lektury nacechowany krótkimi zdaniami, precyzyjnymi i jednocześnie bardzo sugestywnymi opisami. Zaskakujące zakończenie fabuły jest dopełnieniem całej powieści.
    Na kolejne spotkanie zapraszamy 13 maja o godz. 14:30, a dyskusja będzie dotyczyła    książki  „Wczoraj byłaś zła na zielono” Elizy Kąckiej.

    
Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki