Najszczęśliwsze święto na świecie

Dzień Dziecka to jedno z najbardziej lubianych dni w roku zarówno przez najmłodszych, jak i nieco starszych. W Ślesinie Dzień Dziecka od lat tradycyjnie jest dniem, w którym wspólnie bawią się całe rodziny. Nie inaczej było w minioną sobotę. Różnorodność atrakcji pozwoliła każdemu znaleźć coś dla siebie. Dmuchańce, pokazy strażackie i policyjne, malowanie twarzy i tatuaże, konkursy oraz zabawy sportowe, a także zajęcia plastyczne związane z profilaktyką zdrowego trybu życia, wypełniły ponad 3-godzinne spotkanie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przyrządzały dla wszystkich pyszne gofry, można też było zjeść grochówkę i kiełbaski z grilla.

Organizatorzy: Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Wiejski Dom Kultury oraz Biblioteka w Ślesinie.