Majowa „Noc w Bibliotece”

Tegoroczna Noc w Bibliotece zorganizowana przez Filię Dziecięcą Powiatowej i Miejskiej  Biblioteki Publicznej w Nakle obfitowała, jak co roku, w moc atrakcji.
Rozpoczęliśmy od rywalizacji sportowych w plenerze, następie porozmawialiśmy o emocjach i pośmialiśmy się przy prezentowaniu minek. Każdy mógł swoją wybraną minkę zaprezentować, malując ją na polnym kamyku. Nie zabrakło też akcentów typowo literackich – wymienialiśmy się tytułami ulubionych książek, a podczas ich prezentacji niejednemu zabłysła iskierka w oku.
Z dużym zaangażowaniem zabraliśmy się również do wykonania kanapek na bazie krakersów, do których zrobiliśmy dwa rodzaje past.
Na zakończenie daliśmy upust naszej energii pokonując tory z przeszkodami i rozwiązując zagadki.
Było to bardzo udane  spotkanie. Do zobaczenia na kolejnej wieczorno-nocnej zabawie.
Serdecznie dziękujemy Cukierni La Petite za osłodzenie spotkania.