Kiedy? gdzie? co?
12.10.2017 Jolanta Dąbrowska

Październik

11 października (środa), godz. 9.00 – spotkanie z Justyną Bednarek, autorką książek dla dzieci.
(Filia dziecięca przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle)

11 października (środa), godz. 16.00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
(Biblioteka w Trzeciewnicy, ul. Powstańców
Wielkopolskich 25

12 października (czwartek), godz. 16.30 - spotkanie autorskie z Łukaszem Walewskim, autorem książek: „Przywitaj się z królową”,„Ambasadorowie. Czego nie powie ci królowa”, który opowie  o zasadach savoir-vivre i protokołu dyplomatycznego.
(Biblioteka w Nakle,  ul. Bartkowskiego 1)

12 października (czwartek), godz. 16.00 - spotkanie klubu „Kreatywny Kącik”
(Biblioteka w Paterku,  ul. Wyzwolenia 3)

17 października (wtorek), godz. 16.00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
(Biblioteka w Ślesinie, ul. Strażacka 2)

18 października (środa), godz. 16.00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
(Biblioteka w Nakle, ul. Dąbrowskiego 20)

19 października (czwartek) - prezentacja podróżnicza  Sebastiana Henniga, Wojtka Malichy i Mateusza Matuszewskiego przygotowana w formie stand-upu wraz z foto/wideo relacją z podróży obejmującej trasę Polska-Chiny.
13.00 - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Nakle,  ul. Staszica 18
- Biblioteka przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle

24 października (wtorek), godz. 15.00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
(Biblioteka w Potulicach, ul. Działkowa 8)

25 października (środa) - godz. 16.00 - spotkanie klubu „Zręczne Ręce”
(Biblioteka w Nakle,  ul. Dąbrowskiego 20)

26 października (czwartek), godz. 16.30 – prelekcja historyczna Anny Sergott z cyklu pt. ”Opowieści czterech ścian, czyli jak się żyło w dawnych czasach”, cz. 1 pt.”Mezopotamia i Egipt”.

26 października (czwartek), godz. 16.00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
(Biblioteka w Paterku, ul. Wyzwolenia 3)

Listopad

9 listopada (czwartek) - gawęda historyczna Małgorzaty Jarocińskiej pt. ”Sen o szpadzie” –
o Józefie Piłsudskim”.
- godz. 13.30 – spotkanie w Filii bibliotecznej w Ślesinie przy ul. Strażackiej 2,
- godz. 16.30 – spotkanie w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle nad Notecią.

16 listopada (czwartek) – spotkanie ze Zbigniewem Kołbą, autorem książki pt. „Krioterapia. To warto wiedzieć” oraz książki dla dzieci pt. "Znajdź mnie i kiedyś odwiedź":
- godz. 11.00 - spotkanie dla dzieci w bibliotece w Trzeciewnicy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 25,
- godz. 16.30 - spotkanie dla dorosłych w b
ibliotece przy ul. Bartkowskiego 1  w Nakle.

23 listopada  (czwartek), godz. 16.30 – prelekcja historyczna Anny Sergott z cyklu pt. ”Opowieści czterech ścian, czyli jak się żyło w dawnych czasach”, cz. 2 pt. ”Grecja i Rzym”.

Grudzień

7 grudnia (czwartek), godz. 16.30 – prelekcja historyczna Anny Sergott z cyklu pt. ”Opowieści czterech ścian, czyli jak się żyło w dawnych czasach”, cz. 3 pt. ”Wczesne średniowiecze”.
(Biblioteka w Nakle,  ul. Bartkowskiego 1)

8 grudnia (piątek), godz.17.00spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Nakle oraz Gminną Radę Kobiet. W programie wieczór poetycko-muzyczny pt. „Kolędnicy”  w wykonaniu Wandy Dolman-Rzyskiej i Eugeniusza Rzyskiego.
(Centrum Ekologiczno-Kulturalne w Trzeciewnicy, ul. Powstańców Wielkopolskich 25)

15 grudnia (piątek), godz. 17.00 - koncert kolęd w wykonaniu dyplomowanego wokalisty - tenora Remigiusza Kuźmińskiego. W programie najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i utwory bożonarodzeniowe w nowoczesnych aranżacjach.

godziny otwarciav4.jpg
co kiedy gdzieV2.jpg