Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Wnukiem
08.08.2019 Jolanta Dąbrowska 209

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Wnukiem, poświęcone Laosowi.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 r. o godz.16.30 w bibliotece przy ulicy Bartkowskiego 1 w Nakle.

Wstęp wolny!

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

żródło: https://eskapadatravel.wordpress.com/o-mnie/#jp-carousel-45