Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Słoneczka” w bibliotece w Ślesinie
19.06.2019 Jolanta Dąbrowska 449
grafika

W słoneczne wtorkowe przedpołudnie 18 czerwca 2019 r. bibliotekę w Ślesinie odwiedziły „Słoneczka” z tutejszego przedszkola. Tematem spotkania była zabawa kolorami, a celem  - rozwijanie ruchowej i plastycznej inwencji twórczej dziecka. Na początku przedszkolaki wysłuchały utworu pt „Kolorowe kredki” i opowiadały o czym była piosenka oraz co namalowały kolorowe kredki. Następnie „Słoneczka” wysłuchały „Bajki o zaginionej kredce” i wcielając się w małych artystów wykonały rysunek, tak jak Kuba – bohater poznanej bajki. Podczas wizyty przedszkolaków nie zabrakło również zabaw integracyjnych z chustą animacyjną oraz kolorowymi podkładkami. O tym, że „Słoneczka” bardzo dobrze znają kolory świadczyły prawidłowe odpowiedzi na kolorowe zagadki.

To było ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym. „Słoneczka” pożegnały panią bibliotekarkę zapewniając, że we wrześniu ponownie odwiedzą bibliotekę.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg