„Bajkowe Poczytajki” w Potulicach
11.06.2019 Redaktor 350

Zbliżają się wakacje i w bibliotece w Potulicach odbyło się ostatnie, przed wakacjami spotkanie przedszkolaków na „Bajkowych Poczytajkach”. Pani bibliotekarka opowiedziała o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacyjnych zabaw i wojaży. Poprosiła aby wszyscy byli ostrożni nad wodą, w lesie, na plaży. Maluchy podzieliły się planami  na wyjazdy i zabawy  w tym letnim czasie.

Na zakończenie posłuchały bajki „Letnie zabawy” Natalii Usenko z serii „Puchatkowe zabawy”. Przedszkolaki pożegnały panią bibliotekarkę z zapewnieniem, że we wrześniu wrócą .