“Najlepsze lata naszego życia są zawsze przed nami”
20.05.2019 Redaktor 154

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w nakielskiej bibliotece, w maju poświęcone było książce amerykańskiego pisarza Richarda Paula Evansa. „Hotel pod jemiołą” to nie pierwszy tytuł omawiany w ramach naszych spotkań DKK tego autora.

Opinie o książce były bardzo skrajne, od bardzo pochlebnych, aż po niezbyt przychylne. Niektórzy odebrali opisaną historię jako pozytywną, wciągającą i skłaniającą do przemyśleń, a dla części czytelników powieść okazała się nudna, przewidywalna i mdła.

Na następne spotkanie zapraszamy 19 czerwca 2019 r., w czasie którego będzie mowa o książce „Lab girl” Hope Jahren.