Nowe regały dla biblioteki
10.05.2019 Redaktor 241

Tegoroczny Tydzień Bibliotek dla filii bibliotecznej w Paterku rozpoczął się miłą niespodzianką. Placówka została doposażona w nowe regały, które upiększą naszą placówkę oraz pozwolą na przestronniejsze ułożenie literatury, która już się nie mieściła na dotychczasowych półkach. Odwiedzający nas czytelnicy znajdą swoje ulubione książki w nieco zmienionym położeniu, ale wszystko jest odpowiednio oznaczone i poszukiwania ciekawej literatury nie będą utrudnione. W dziale dla najmłodszych również pojawił się nowy regał , który skrywa wspaniałe książki oraz pluszaki, które „uciekły” z kart licznych bajek i opowiadań.

Czytelników zachęcamy również do zapoznania się z okolicznościową wystawą przygotowaną z okazji Tygodnia Bibliotek. Między innymi można się z niej dowiedzieć jak długo na świecie istnieją biblioteki.