Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Aleksander Doba w Nakle
15.04.2019 Jolanta Dąbrowska 584
grafika

Za nami spotkanie z polskim podróżnikiem, kajakarzem, Aleksandrem Dobą, zdobywcą tytułu „Podróżnika Roku 2015” pisma National Geographic. Obecni na spotkaniu  w sobotnie przedpołudnie, 13 kwietnia 2019 r. w sali kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury, mieli okazję spotkać nietuzinkowego człowieka.  Pan Aleksander opowiedział o swoich trzech samotnych morskich podróżach, o zmaganiach z wodnym żywiołem, o walce z własnym organizmem. Przedstawiał plany i wizualizacje swoich kajaków.  Opowiadał o podtrzymujących Go na duchu spotkaniach z delfinami, latającymi rybami, ptakami.  Ten twardy mężczyzna nie omieszkał też wspomnieć o emocjach, jakie towarzyszyły podczas spotkań z bliskimi po szczęśliwym przebyciu wielu mil morskich.

Aleksander Doba jest przykładem zaciętości, zawziętości – w pozytywnym znaczeniu – oraz zaradności, które to cechy, oprócz świetnej kondycji  i odwagi , umożliwiły Mu realizację marzeń.

Inicjatorką spotkania była Pani Barbara Kunert, a organizatorami:: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią oraz Nakielski Ośrodek Kultury.

 

  

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg