Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Spotkanie z Magdaleną Ludwiczak
08.04.2019 Redaktor 540
grafika

W czwartek, 4 kwietnia 2019 roku, nakielska biblioteka gościła Magdalenę Ludwiczak, która podczas spotkania z Czytelnikami zaprezentowała swój dorobek literacki składający się z siedmiu książek, w tym jednej dla dzieci.
 
Autorka podzieliła się z obecnymi spostrzeżeniami na temat drogi ku pisarstwu, swoimi fascynacjami malarstwem, genealogią, a także działalnością w organizacji pożytku publicznego. Pisanie jest dla niej pasją. Od pewnego czasu łączy pracę zawodową w bibliotece ze spotkaniami autorskimi. W swoich książkach nawiązuje do prawdziwych historii zwykłych ludzi. Bardzo ceni sobie życie rodzinne i więzi międzyludzkie.
 
Jak powstaje książka, skąd czerpie inspiracje, czy z pisania da się żyć? Między innymi na takie pytania odpowiadała autorka na spotkaniu w nakielskiej bibliotece.
 
Tego dnia można było też nabyć książki ze specjalną dedykacją Magdaleny Ludwiczak, które już niebawem będą dostępne w placówkach biblioteki. 

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg