„Nie, po prostu nie” w bibliotece w Trzeciewnicy
04.02.2019 Redaktor 405

Dnia 31 stycznia 2019 r. w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się pierwsze w 2019 roku spotkanie Pań z Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczestniczki spotkania dyskutowały na temat ostatnio przeczytanej powieści „Nie, po prostu nie” Niny Lykke. To historia małżeństwa z 25-letnim stażem,. Bohaterowie powieści żyją pełnią życia. Mają wymarzone prace, piękny dom i dzieci. Wydawałoby się, że mają już wszystko i powinni być szczęśliwi, ale nie są. Autorka trafnie opisała konsumpcyjny styl życia współczesnego społeczeństwa norweskiego. Paniom książka nie przypadła do gustu.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 21 lutego 2019r. o godz. 1600 Omawiać będziemy książkę pt”Cztery płatki śniegu” Joanny Szafrańskiej

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.