Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Cztery płatki śniegu” tematem dyskusji DKK w Paterku
29.01.2019 Redaktor 604
grafika

W styczniowe popołudnie w Bibliotece w Paterku spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, by podyskutować na temat ostatnio przeczytanej powieści Joanny Szarańskiej pt. „Cztery płatki śniegu”.

Wszystkim Paniom książka bardzo się podobała. Była „lekka w czytaniu i bardzo wciągająca”.

Autorka na przykładzie kilku rodzin mieszkających w jednym bloku pokazała jak bardzo można się zatracić w przedświątecznej gonitwie i nie zauważyć tego co dzieje się tuż obok nas.

Każdy z bohaterów z własnymi kłopotami, ale także radościami jest bacznie obserwowany przez jedną z mieszkanek bloku, która jak anioł czuwa nad wszystkim i jednoczy wszystkich angażując w swój świąteczny pomysł.

Paniom książka bardzo przypadła do gustu i ucieszyły się, że ukazał się „Anioł na śniegu” będący kontynuacją „Czterech płatków śniegu”. Dzięki temu dowiedzą się jak potoczyły się losy poznanych wcześniej bohaterów.

 

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 21 lutego 2019r. o godz. 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Księgobójca”, której autorką jest Maja Wolny.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

  

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg