Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Ferie z Nelą – małą reporterką, w bibliotece w Potulicach
23.01.2019 Redaktor 741
grafika

Od 14 – 18 stycznia 2019 r. odbyły się zajęcia w bibliotece w Potulicach. Był to tydzień pełen niesamowitych przeżyć , podróży i zajęć plastycznych. Nela – bohaterka książki pt.: „Nela na kole podbiegunowym” codziennie zabierała uczestników  zajęć  w niezapomnianą podróż na koło podbiegunowe. „ Oczami wyobraźni” podróżowali z małą reporterką i przeżywali  wspaniałe przygody – odwiedzili  Islandię, Irlandię i Grenlandię. Po każdej „wycieczce” odbywały się zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały piękne, białe niedźwiedzie polarne  a z kolorowego filcu, swoje ulubione zwierzątko.

Nie zapomniały o Dniu Babci i Dziadka. Dla kochanych dziadków wykonały ramki, w które wkleiły swoje zdjęcie, zrobione w bibliotece. Turniej gier planszowych wywołał wiele emocji i chociaż rywalizacja była zacięta to wszyscy wygrali. Miłą niespodzianką były odwiedziny starszego sierżanta Zbigniewa Wilczka – dzielnicowego, który opowiedział o zagrożeniach czyhających na korzystających z Internetu, jak zachować się kiedy zostaje się samemu w domu i jak bezpiecznie bawić się w czasie zimy.

 

Na zakończenie zajęć  odbyło się  „taneczne party”. Na uczestników czekało również słodkie „co nieco”, za które bardzo dziękujemy Panu  Sołtysowi - Grzegorzowi Ksobiakowi  oraz Radzie Sołeckiej.

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg