Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Noworoczny koncert
18.01.2019 Jolanta Dąbrowska 930
grafika

Czwartek, 17 stycznia 2019 zapisał się w historii nakielskiej Biblioteki wspaniałym koncertem noworocznym. Rozbrzmiały muzyczne pieśni w wykonaniu duetu – Darii Wójcik (sopran)  i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), którzy w niezwykle ekspresyjnym wykonaniu wprowadzili  zgromadzonych w karnawałowy nastrój. Bydgoscy artyści zaprezentowali bogaty repertuar operowy i operetkowy. Nie zabrakło znanych i lubianych włoskich arii, utworów klasyki musicalowej czy pop-operowych. Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie reagowała na kolejne wykonania muzyków.

Koncert był również okazją dla Pani Grażyny Ozgi do zawodowego pożegnania się z czytelnikami. Pani Dyrektor podziękowała czytelnikom, przyjaciołom biblioteki i współpracownikom   za wspólnie spędzony czas, za życzliwość, dobre słowo i liczne korzystanie z  oferty biblioteki. ”Państwa obecność sprawia, że nasze działania mają sens i czujemy się potrzebni” - powiedziała.

 Po zakończonym koncercie na uczestników czekał słodki upominek przy filiżance kawy, który stał się okazją do dalszych rozmów, refleksji i podsumowań.

 

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg