Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Cztery płatki śniegu” w Potulicach
31.12.2018 Redaktor 664
grafika

W przedświątecznej atmosferze (18 grudnia 2018 r.) odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Potulicach. Tematem spotkania była książka Joanny Szarańskiej pt.: „Cztery płatki śniegu”. Panie z Klubu od razu stwierdziły, że jest to powieść „idealna na zimne, śnieżne grudniowe wieczory”. Akcja dzieje się w okresie chaosu świątecznego w jednym z bloków, gdzie śledzimy  codzienne zmagania, rozterki, smutki i radości osób tam mieszkających. Autorka ukazuje jak nie zatracić się w szale zakupów, sprzątania, gotowania i nie zapomnieć o prawdziwej istocie Świąt Bożego Narodzenia.

 

Klubowiczki serdecznie polecają zakup książki jako prezentu pod choinkę, ponieważ przepełniona jest miłością, ciepłem i nadzieją, że „w dzisiejszym świecie oddanym pogoni za karierą i pieniądzem jest jeszcze miejsce na rodzinę, szczere uczucia, zrozumienie i miłość”.

 

Następne spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2019 r. o godz. 15.00 z książką Charlotte Lucas „Idealny rok”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg