Grudniowe spotkanie DKK w Ślesinie
24.12.2018 Łukasz Walczyk 319

„Czasem trzeba umrzeć dla świata, by zacząć żyć od nowa” to motto z okładki książki R. P. Evansa pt. „Sprzedawca marzeń”, która była przedmiotem dyskusji na spotkaniu DKK w Ślesinie w dniu 18.12.2018. Omawiana powieść to pierwsza część nowej trylogii „Opowieści sprzedawcy marzeń”. To wyjątkowa lektura wciągająca od pierwszych stron, która zmusza do przemyśleń o życiu i szczęściu. Fantastyczna i wspaniała powieść o mężczyźnie, który w pogoni za wszystkim – stracił wszystko. Klubowiczki już czekają na kolejne części tej wspaniałej książki.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 29 stycznia 2019 r. o godz. 16 00. Tematem dyskusji będzie książka Magdaleny Witkiewicz pt „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.