Świąteczny spektakl
17.12.2018 Redaktor 738

Zachwycona publiczność gorącymi brawami nagrodziła artystów teatru „Afisz”, którzy w sobotę, 15 grudnia 2018 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury wystąpili ze spektaklem „Jest taki dzień”. Toruńscy aktorzy  zaprezentowali piękny liryczno-muzyczny program o świętach Bożego Narodzenia.

Pełna humoru, wzruszająca opowieść o nadziei, która napełnia serca każdego człowieka w tę wyjątkową noc wywołała łezki wzruszenia wśród licznie zgromadzonej widowni.

Spektakl poprzedził krótki koncert kolęd w wykonaniu chórów : „Intencja”  ze szkoły muzycznej  oraz młodzieży z LO w Nakle pod  dyrekcją Marty Trudzińskiej.

Organizatorami wydarzenia była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle oraz Nakielski Ośrodek Kultury.