„Malarskie fascynacje Aleksandry Stasiak”
22.11.2018 Redaktor 650

„Malarskie fascynacje Aleksandry Stasiak” - pod takim tytułem przez kolejne  dwa tygodnie można oglądać wystawę zaprezentowaną w oknach Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20. Aleksandra to uczennica II klasy Liceum Plastycznego w Bydgoszczy. W przyszłości chciałaby zostać studentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Pierwszą wystawę A. Stasiak zorganizowano w Gimnazjum nr 4 w Nakle n. Not. Swoje prace pt. „Moje Portfolio” wystawiała również w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle n. Not.

Zdobyła m.in.:

- II miejsce w Międzynarodowym konkursie „Wolność=Niepodległość” w kategorii malarstwo

- I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Sceny z życia Komandora Bolesława Romanowskiego”

- III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Henryk Sienkiewicz”

- III miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym „Z energią zmieńmy źródła”

- I miejsce w Plebiscycie MŁODY TALENT 2018 zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”