Powieść Evansa na DKK w Trzeciewnicy
22.11.2018 Łukasz Walczyk 90

Richard Paul Evans to autor, który w swych książkach porusza tematy nurtujące ludzi. Jego powieści są chętnie czytane i cieszą się dużą popularnością. Większość tytułów znajduje się na listach bestsellerów. Ostatnio wydany „Sprzedawca marzeń”, będący  pierwszą częścią  nowej trylogii omawiano na Dyskusyjnym Klubie Książki w Trzeciewnicy w dniu 15 listopada 2018 r. Tytułowy sprzedawca marzeń to postać fikcyjna, której pierwowzorem jest autentyczna osoba spotkana przez Evansa. Człowiek ten opowiedział pisarzowi dzieje swego życia i zainspirował autora do napisania tej wspaniałej powieści. To historia, której bohater dostał od losu drugą szansę Czy będzie umiał ją wykorzystać?

Na kolejne spotkanie zapraszamy 13 grudnia 2018 r. o godz. 16 00. Tematem dyskusji będzie książka Magdaleny Witkiewicz pt „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.