Czego o swojej kulturze nie powie ci Arab
09.11.2018 Łukasz Walczyk 13

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie z dr Agnieszką Chęś, która przedstawi kulturę arabską przez pryzmat swoich doświadczeń trzech lat spędzonych w Omanie oraz podróży po Półwyspie Arabskim (Jordania, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Spotkanie  odbędzie się  w czwartek, 22 listopada 2018 r. o godz. 16.30 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1.

Wstęp wolny

Dr Agnieszka Chęś – z wykształcenia ekonomistka (doktorat), hispanistka i historyk sztuki; absolwentka Executive MBA oraz studiów doktoranckich w zakresie komunikacji międzykulturowej (Universidad de Valladolid, Hiszpania).

Przez trzy lata pracowała na Półwyspie Arabskim w Maskacie jako reprezentant amerykańskiej uczelni Franklin University, dyrektor marketingu lokalnej uczelni oraz wykładowca. Podróżowała po wielu miejscach Półwyspu. Jej pasją jest poznawanie i badanie różnych kultur, co jest także elementem jej pracy naukowej