Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Czego o swojej kulturze nie powie ci Arab
09.11.2018 Redaktor 790
grafika

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie z dr Agnieszką Chęś, która przedstawi kulturę arabską przez pryzmat swoich doświadczeń trzech lat spędzonych w Omanie oraz podróży po Półwyspie Arabskim (Jordania, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Spotkanie  odbędzie się  w czwartek, 22 listopada 2018 r. o godz. 16.30 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1.

 

Wstęp wolny

 

 

 

Dr Agnieszka Chęś – z wykształcenia ekonomistka (doktorat), hispanistka i historyk sztuki; absolwentka Executive MBA oraz studiów doktoranckich w zakresie komunikacji międzykulturowej (Universidad de Valladolid, Hiszpania).

Przez trzy lata pracowała na Półwyspie Arabskim w Maskacie jako reprezentant amerykańskiej uczelni Franklin University, dyrektor marketingu lokalnej uczelni oraz wykładowca. Podróżowała po wielu miejscach Półwyspu. Jej pasją jest poznawanie i badanie różnych kultur, co jest także elementem jej pracy naukowej

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg