Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„We dwoje” w Potulicach
02.11.2018 Redaktor 885
grafika

W deszczowe popołudnie – 23 października 2018 r. – spotkały się panie z Dyskusyjnego Klubu Książki w Potulicach. Tytuł omawianej książki „We dwoje” Nicholasa Sparksa sugerował, że będzie to powieść pełna romantycznych uniesień. Jest to jednak raczej studium małżeństwa, które zaczyna się wypalać i rozmijać w oczekiwaniach wobec siebie. Panie czytając powieść zauważyły, że bardzo ważnym wątkiem jest ojcostwo. Przez głównego bohatera autor porusza temat miłości do dziecka, poświęcenia i zrozumienia. Ukazał wiele sytuacji, w których odnaleźć może się każdy współczesny rodzic.

 

Pomimo trudnych tematów książka wzrusza i daje iskierkę nadziei. Lektura polecana przez klubowiczki dla rodziców tych małych jak i już dużych dzieci.

 

Następne spotkanie DKK odbędzie się 20 listopada o godz. 15.00 i omawiana będzie książka Eweliny Kłoda „zapach wspomnień”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 
Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg