Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Powieść wibrująca skrzydełkami pszczół i pachnąca miodem kapiącym z uli” na spotkaniu w Paterku
02.11.2018 Redaktor 854
grafika

W środę, 24 października 2018 r. odbyło się spotkanie pań z Dyskusyjnego Klubu Książki w filii w Paterku. Jego tematem była klimatyczna książka Cristiny Caboni „Strażniczka miodu i pszczół”. Jest to piękna i przejmująca opowieść o młodej kobiecie, która wciąż poszukuje samej siebie. Znajduje cel i drogę życia wracając do miejsca, w którym „niegdyś spędziła swoje dzieciństwo i w którym czuła się po prostu szczęśliwa”. Bohaterka jest pszczelarką i wśród pszczół i miodu odnalazła swe szczęście. Ostatnie strony powieści autorka poświęciła opisowi różnych odmian miodu, pt. „Księga miodu”.

 

Panie stwierdziły, że warto przeczytać tę pozycję, „choćby dlatego, że jest przesiąknięta aromatem miodu w tak naturalny sposób, że aż chce się sięgnąć po słój płynnego złota”.

 

Następne spotkanie DKK odbędzie się 23 listopada o godz. 15.00 i omawiana będzie książka Lucasa Charlotte pt. „Idealny rok”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg