Październikowe DKK w Trzeciewnicy
31.10.2018 Redaktor 815

25 października 2018 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, na którym omawiano wydawnictwo pt. „Dasz radę. Ostatnia rozmowa”. Jest to rozmowa ks. Jana Kaczkowskiego i Joanny Podsadeckiej, przeprowadzona w ostatnich miesiącach jego życia. W ocenie czytelniczek jest to niesamowita lektura, która skłania do refleksji i przemyśleń. Klubowiczkom podobały się wypowiedzi kapłana, który potrafił mówić o trudnych i niewygodnych sprawach prostym i zrozumiałym językiem. Dyskusja była przeplatana czytanymi fragmentami książki.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 15 listopada2018 r. o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Sprzedawca marzeń” R. P. Evansa.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.