Thriller psychologiczny na DKK w Ślesinie
15.10.2018 Redaktor 909

9 października 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie na którym  czytelniczki rozmawiały o książce pt. „Na skraju załamania” B. A. Paris. Autorka zadebiutowała w 2016 thrillerem „Za zamkniętymi drzwiami”, a omawiana na spotkaniu książka jest drugą prozą psychologiczną  w jej dorobku.

Członkinie Klubu uznały, że  B. A. Paris świetnie buduje napięcie oraz wspaniale opisuje portret psychologiczny swoich bohaterów.  Polecają ją jako świetny thriller.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 27 listopada 2018 r. o godz. 1100. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Nie, po prostu nie”– N. Lykke

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.