Jubileusz 5-leciaDyskusyjnego Klubu Książki oraz Klubu Rękodzieła „Kreatywny Kącik”
26.03.2018 Łukasz Walczyk 644

Już 5 lat w filii bibliotecznej w Paterku działa Dyskusyjny Klub Książki oraz klub rękodzieła „Kreatywny kącik”. Ich członkinie spotkały się w czwartek 22 marca 2018 roku, aby przy wspólnej kawie świętować miły jubileusz. Z tej okazji bibliotekarka Pani Zdzisława Matylis przygotowała prezentację multimedialną obrazującą pięciolecie działalności klubów. Podziękowała też Paniom Danucie Jarczyńskiej i Joannie Stróżyk- Ryczek za zaangażowanie i pomoc w tworzeniu klubu „Kreatywny kacik”, w którym uczestniczki mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. W spotkaniu uczestniczyli również dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publiczne w Nakle, pracownicy Wiejskiego Domu Kultury z jego kierownikiem Panem Pawłem Pałubickim oraz sołtys Pan Mariusz Malikowski, który obdarował kwiatami wszystkie Panie, życząc dalszych owocnych spotkań.