„Okruchy szczęścia” w DKK Paterek
27.02.2018 Łukasz Walczyk 676

W czwartek, 22 lutego 2018 r. w bibliotece w Paterku spotkały się klubowiczki DKK, aby omówić książkę argentyńskiej pisarki Claudii Pineiro pt. „Okruchy szczęścia”. Jest to powieść psychologiczno-obyczajowa opowiadająca o bezgranicznej miłości macierzyńskiej, która została wystawiona na jedną z największych prób.

Podczas spotkania wywiązała się żywa dyskusja, panie przytaczając fragmenty tekstu stwierdziły, że opuszczenie dziecka to największa kara dla matki. W ich opinii historia argentyńskiej bohaterki jest bardzo realistyczna i mogła wydarzyć się wszędzie. Ludzkie oskarżenia mogą doprowadzić do różnych drastycznych zachowań.

Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 22.03. 2018r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki