Drugi tydzień ferii zimowych w Filii Dziecięcej
27.02.2018 Łukasz Walczyk 919

Drugi tydzień ferii zimowych w Filii Dziecięcej przy ul. Bartkowskiego za nami. W piątek odbyły się ostatnie zajęcia zakończone balem przebierańców. Podczas zabawy wybierano Miss i Mistera balu oraz nagrodzono stroje karnawałowe. Był to bardzo trudny wybór ponieważ wszystkie dzieci były pięknie przebrane. Wygrała jednak „Czarownica” za którą przebrana była Zuzia Jasińska. Największą jednak radość uczestnikom zabawy sprawiły konkursy na: „pływające jabłka”, które trzeba było wyłowić z wody nie dotykając ich rękoma oraz „słodki pączek z niespodzianką”.Wygrał ten uczestnik, który pierwszy zjadł pączka . Niespodzianką był ukryty w pączku pieniążek na szczęście. Podczas konkursowych zmagań śmiechu było co niemiara. To dobrze, bo osłodził żal, że to już koniec ferii w bibliotece. Już teraz jednak zapraszamy na zajęcia, które odbędą się 7 marca o godz. 16:00.