W bibliotece czas spędzamy i na nudę nie narzekamy!
22.02.2018 Łukasz Walczyk 745

Kolejne dni ferii w Filii Dziecięcej przy ul. Bartkowskiego mijają w miłej i radosnej atmosferze. Wczoraj rozmawialiśmy o higienie dla najmłodszych w czasie zajęć ph. „Po co się myć ?” oraz „Pasta, szczotka, kubek, zimna woda”, czyli o higienie na wesoło. Dzieci obejrzały prezentację pt. „Pogromcy zarazków”, a później  poszły w ruch pędzle, farby , kolorowy papier i powstały plakaty zachęcające do dbania o higienę na co dzień. W tym samym  dniu udaliśmy się z wizytą  do Muzeum Ziemi Krajeńskiej, aby obejrzeć wystawę zatytułowaną „Dotyk”, o której  opowiedziała Pani Anna Sergott. Natomiast dzisiejsze zajęcia dały możliwość dzieciom sprawdzenia się w roli małych aktorów. „Obiad dla mamy”, „Goście” oraz „Dary Nowego Roku”, to krótkie scenki, które same przygotowały i odegrały.

Jutro czeka na dzieci niespodzianka. Zapraszamy!