„Ptaki dziwaki” w bibliotece dziecięcej w Nakle
15.02.2018 Łukasz Walczyk 869

W miłej i pełnej pomysłów atmosferze mijają kolejne dni ferii w filii dziecięcej w Nakle. Wczoraj w walentynkowym nastroju powstały piękne kartki z życzeniami dla najbliższych. Dzieci zabawiły się także w małych projektantów mody i zaprojektowały stroje na różne okazje. Opowiadały także o swoim hobby i zainteresowaniach. Dzisiaj uczestniczyły w warsztatach plastyczno-literackich ph.”Ptaki dziwaki”, a towarzyszyła im poezja Brzechwy, Tuwima oraz Jacewicza. Dowiedziały się również ciekawostek o  ptakach zimujących oraz przylatujących na wiosnę. Zgaduj -zgadula na wesoło ph. „Poeci dla dzieci” przyniosła uczestnikom zajęć wiele śmiechu i radości.

Jutro następny dzień zajęć, na których będziemy tworzyć własną książkę. Zaplanowany jest również „Turniej gier planszowych” .

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy!