Grudniowe spotkanie DKK w Trzeciewnicy
18.12.2017 Łukasz Walczyk 629

W świątecznym nastroju, przy blasku świecy w bibliotece w Trzeciewnicy spotkały się członkinie DKK, by podyskutować o książce Nicholasa Sparksa „We dwoje”. Autor jest jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy literatury obyczajowej i romansów. Jego książki takie jak m.in. „Jesienna miłość” i „I wciąż ją kocham” znalazły się na prestiżowej liście bestsellerów czasopisma „New York Times” oraz zostały zekranizowane.

„We dwoje” to nietuzinkowa powieść, w której Sparks  opisał jak pogoń za karierą może nagle i niespodziewanie zniszczyć rodzinę i życie. Klubowiczki były pełne uznania dla głównego bohatera - Russella którego życie uległo totalnej przemianie.   „We dwoje” to książka pełna emocji, którą warto przeczytać.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy  24 stycznia 2018 o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka ”Pewna Pani z telewizji” – A. Mentlewicz

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.