Zapraszamy na koncert kolęd
06.12.2017 Łukasz Walczyk 783
grafika

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią zaprasza w piątek, 15 grudnia 2017 r. o godz. 17.00

do biblioteki przy ul. Bartkowskiego 1 na koncert kolęd w wykonaniu dyplomowanego wokalisty - tenora Remigiusza Kuźmińskiego.

W programie najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i utwory bożonarodzeniowe w nowoczesnych aranżacjach.

 

Wstęp wolny.

 

Remigiusz Kuźmiński - absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki  i dyrygentury. Ponadto absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu w klasie wokalistyki. W czasie pięcioletnich studiów dziennych kształcił technikę wokalną i dyrygencką w zakresie jazzu, muzyki estradowej i muzyki klasycznej, natomiast w szkole średniej o czteroletnim cyklu nauczania szkolił głos w zakresie klasyki. Obronił pracę magisterską i recitale dyplomowe uzyskując wyższe wykształcenie muzyczne z tytułem magistra sztuki, dyplomowanego wokalisty i dyrygenta, oraz pełne kwalifikacje pedagogiczne.

Artysta urodził się 1 maja 1981 roku w Szubinie na Pałukach, a wychowywał w Zalesiu Barcińskim. Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Jego pradziadek był dyrygentem, oraz założycielem orkiestry dętej, siostra i wielu innych krewnych śpiewało w chórze, natomiast ojciec jest doświadczonym instrumentalistą.

Zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat i od tamtej pory muzyka stała się jego pasją, powołaniem, oraz sposobem na życie. Jako nastolatek bardzo dużo występował i osiągał sukcesy na festiwalach. Od momentu rozpoczęcia edukacji muzycznej jego praca estradowa przybrała zawodowy format. Muzyk koncertuje zarówno na scenach krajowych, jak i zagranicznych. Współpracuje również z wieloma uznanymi osobistościami. Wykonuje wysokiej klasy repertuar muzyki pop, jazz, soul, musical, gospel, pop - opera i poezja śpiewana. Oficjalna strona artysty: www.remigiuszkuzminski.pl 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg