Powakacyjne spotkanie DKK w Trzeciewnicy
13.09.2019 Redaktor 85

Dnia 5 września 2019 w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się powakacyjne spotkanie DKK , na którym omawiano książkę Joanny Jax pt „Długa droga do domu”. To opowieść osnuta na pamiętnikach głównej bohaterki Antoniny Tańskiej. Akcja toczy się w różnych miejscach na kilku kontynentach. Książka o tym, do czego zdolna jest matka, aby odnaleźć swoje zaginione dziecko.

Klubowiczkom podobała się powieść oraz wyraziści i wspaniali bohaterowie. Panie stwierdziły, że rodzinne tajemnice, intrygi i wartka akcja nie pozwalały oderwać się od lektury. Kolejny wspaniały utwór Joanny Jax

Następne spotkanie odbędzie się 3 października 2019 o godz. 15.30, a omawiana będzie książka Agnieszki Olejnik „Szczęście na wagę”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.