„Deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy…”
12.09.2019 Jolanta Dąbrowska 82

Powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w nakielskiej bibliotece poświęcone było książce angielskiej autorki B.A. Paris „Na skraju załamania”. W opinii czytelników jest to elektryzujący thriller psychologiczny, który warto wziąć do ręki i przeczytać.

Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie powodują, że ciężko jest się oderwać od lektury. Czytając powieść można odnieść wrażenie, że zło czai się dosłownie za każdym rogiem, a finał z pewnością zaskoczy niejednego czytelnika. Polecamy!

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy serdecznie 16 października na godzinę 15:30, a omawiać będziemy książkę „33 razy, mój kochany” autorstwa Nicolasa Barreau.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.