Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
O marzeniach, które się spełniają na wrześniowym DKK w Ślesinie
12.09.2019 Redaktor 79
grafika

W deszczowe, wtorkowe popołudnie 10 września 2019 r. w ślesińskiej bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem omawiano powieść Richarda Paula Evansa pt „Hotel pod jemiołą”. Jest to druga część zbioru bożonarodzeniowych historii miłosnych pt „Kolekcja pod jemiołą”.

Główna bohaterka Kimberly Rossi to początkująca pisarka, która nie potrafi pogodzić się z samobójczą śmiercią matki. Nie może stworzyć szczęśliwego związku z mężczyznami. Dopiero poznany na kursie dla początkujących pisarzy Zeke zmienia jej życie.

Omawiana książka, to wg klubowiczek dzieło literackie niezwykłe pod wieloma względami. To lekka, ładna powieść pełna życiowych mądrości, w której autor pięknie opisał relacje córki z ojcem. Utwór literacki o sławie, pasjach, kompromisach, sekrecie i szczęściu.

 

Następne spotkanie DKK odbędzie się 8 października 2019 o godz. 15.30. i omawiana będzie książka Joanny Jax – „Długa droga do domu”

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg