Zapraszamy na gawędę historyczną Małgorzaty Jarocińskiej
05.09.2019 Redaktor 88

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza do wysłuchania gawędy historycznej Pani Małgorzaty Jarocińskiej.

Spotkanie odbędzie się 12 września 2019 r. o godz. 16:30 w bibliotece przy ulicy Bartkowskiego 1, a jego tematem będą „Niezwykli panowie okresu międzywojennego”. Warto podkreślić, że pani Małgorzata Jarocińska to wybitna bydgoska nauczycielka, często nazywana „Historykiem z pasją”. Za swoją działalność została odznaczona medalem „Pro Patria”, które przyznaje się osobom zasłużonym dla ojczyzny.

Opowiadane przez nią gawędy zbierają szeroką publiczność, doceniającą wiedzę historyczną i umiejętność przekazania jej w ciekawej, niesztampowej formie gawędy.  Serdecznie zapraszamy!