Biblioteka wspiera rehabilitację Zuzi
04.09.2019 Redaktor 101

W sobotę  24 sierpnia odbył się charytatywny festyn w Potulicach  „Wszyscy dla Zuzi – dogrywka” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.  Celem festynu była zbiórka      środków pieniężnych na rehabilitację 5 – letniej Zuzi Mrówczyńskiej  - mieszkanki Potulic. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią i filia biblioteczna w Potulicach również uczestniczyła w tym pięknym dniu. Przekazano książki oraz drobne gadżety, które wsparły loterię fantową.

Biblioteka przygotowała gry i zabawy ruchowe dla milusińskich, a balony i długopisy z logo biblioteki były miłym upominkiem dla biorących udział w pikniku.

Zebrano 16.093,87 zł. Cieszymy się, że biblioteka również wsparła ten szlachetny cel.