„Ludzie są jak rośliny: rosną w stronę światła”
27.06.2019 Redaktor 146

Ostatnie spotkanie DKK w nakielskiej Wypożyczalni poświęcone było książce „Lab Girl” Hope Jahren. Książka jest autobiografią niebanalnej  kobiety, która dzięki swemu  zaangażowaniu, determinacji i sile charakteru osiągnęła  wielki sukces w dziedzinie zawładniętej do tej pory  przez mężczyzn. Autorka dzieli się z czytelnikami tajnikami swojej pracy, życia prywatnego oraz różnymi ciekawostkami z badań. „Lab Girl” to jednak nadal znacznie więcej niż książka przyrodnicza. Przede wszystkim czuć  w niej wielką pasję z jaką Jahren pragnie zafascynować czytelnika królestwem roślin. Klubowicze nie dali się jednak przekonać do tej powieści.

Kolejne spotkanie Klubu Książki odbędzie się po wakacyjnej przerwie, 11 września 2019 r. Wszystkich miłośników dobrej literatury serdecznie zapraszamy.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu    Dyskusyjne Kluby Książki.