Powieść Katie Fforde na majowym spotkaniu DKK w Trzeciewnicy
11.06.2019 Redaktor 67

W słoneczne czwartkowe popołudnie, 30 maja 2019 r. w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się spotkanie DKK, na którym omawiano książkę Katie Fforde pt „Lato nad morzem”.

To historia położnej Emily, która zdecydowała się na zmiany w swoim życiu i przyjęła propozycję pracy na parowcu turystycznym. Tam też z poznaje swoja wielka miłość Paniom podobała się powieść i styl w jaki autorka opisała rodzące się uczucie między główną bohaterką i Alasdairem – przystojnym lekarzem.

Następne spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2019 r. o godz. 15.30 i omawiana będzie książka Diane Chamberlain pt „Skradzione małżeństwo”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.