Kwietniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy
02.05.2019 Jolanta Dąbrowska 141

W słoneczne czwartkowe popołudnie, 25 kwietnia 2019 r. w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się spotkanie DKK, na którym omawiano książkę Anny Karpińskiej pt. „Nie zabijaj tej miłości”. Głównymi bohaterkami powieści są Basia i Anna, które pomimo, że żyją w różnych środowiskach, łączy ten sam problem, czyli nieudane małżeństwo. Czytelniczkom bardzo podobała się powieść. Stwierdziły, że to piękna, ale zarazem smutna historia, a opisane problemy nawiązują do realnego życia wielu kobiet borykających się z podobnymi trudnościami.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 30 maja 2019 r. o godz. 15.30. Omawiać będziemy książkę pt. „Lato nad morzem” Katie Fforde.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.