„Dwanaście życzeń” tematem spotkania DKK w Trzeciewnicy
28.03.2019 Redaktor 394

W czwartek 21 marca – w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, odbyło się spotkanie DKK w Trzeciewnicy, na którym omawiano książkę Karoliny Głogowskiej i Katarzyny Troszczyńskiej pt „Dwanaście życzeń”. Akcja powieści rozgrywa się w Kaczorach niedaleko Piły, a bohaterkami są różne kobiety, choć należące do tej samej patchworkowej rodziny. "Dwanaście życzeń" to książka o kobiecych zmartwieniach, niespełnionej miłości. zapominaniu o swoich potrzebach i codziennym zabieganiu oraz o sztuce wybaczenia zawiedzionego zaufania. Książka wywołująca dużo wzruszeń i przemyśleń, którą warto przeczytać.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 25 kwietnia 2019r o godz. 15,30. Omawiać będziemy książkę Anny Karpińskiej pt „Nie zabijaj tej miłości”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.