Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Powieść Magdaleny Witkiewicz tematem spotkania DKK w Paterku
22.03.2019 Jolanta Dąbrowska 434
grafika

W czwartek 21 marca w Bibliotece w Paterku odbyło się kolejne spotkanie w ramach DKK. Tym razem dyskutowano na temat książki bardzo lubianej przez czytelników pisarki - Magdaleny Witkiewicz.       

 „Czereśnie zawsze muszą być dwie” - to książka o skomplikowanych ludzkich losach. Opowiada równolegle dwie historie, które rozgrywają się w czasach obecnych oraz w przeszłości – w latach 30-tych XX wieku. Łącznikiem obu historii jest stara willa pod Łodzią i jej dawni mieszkańcy. Książka oczarowuje klimatem

i wciąga czytelników w mądre i barwne historie miłosne bohaterów. A jak to czasem bywa w życiu, jedna miłość z kart książki jest trudna i zakazana, druga wielka

i prawdziwa. Powieść Magdaleny Witkiewicz to także historia o tym, że nawet mało znacząca decyzja jaką podejmujemy w życiu może mieć wielki wpływ na to co niesie nam przyszłość.

 

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Dasz radę. Ostatnia rozmowa” Joanny Posadeckiej z księdzem Janem Kaczkowskim.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 
 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg