Niespodzianka z ok. Międzynarodowego Tygodnia Książki Elektronicznej
04.03.2019 Jolanta Dąbrowska 377

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Książki Elektronicznej IBUK LIBRA przygotowała dla czytelników nakielskiej biblioteki niespodziankę.

Od 6 do 24 marca zestaw tytułów na platformie IBUK Libra , będzie poszerzony do ponad 7 000 – w kategoriach: literatura faktu, literatura piękną oraz książki dla dzieci  i młodzieży. Przez ponad 2 tygodnie będzie dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii.

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Od września 2015 r. czytelnicy nakielskiej biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych publikacji.

Hasła do logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w każdej placówce bibliotecznej miasta i gminy Nakło nad Notecią.