Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Twórczość Joanny Szafrańskiej an DKK w Trzeciewnicy
26.02.2019 Redaktor 740
grafika

Dnia 21 lutego 2019 w bibliotece w Trzeciewnicy spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, by podyskutować na temat ostatnio przeczytanej powieści Joanny Szarańskiej pt. „Cztery płatki śniegu”. To książka, w której losy mieszkańców bloku ściśle splatają się ze sobą. Autorka doskonale przedstawiła i opisała bohaterów powieści, którzy są bacznie obserwowani przez jedną z mieszkanek.

Klubowiczkom książka bardzo się podobała. Stwierdziły, że dobrze mieć taką sąsiadkę jak pani Michalska, która chociaż czasami bywała wścibska - była dobrym duchem tego bloku. Potrafiła z wyczuciem i mądrością pomagać sąsiadom w rozwiązywaniu różnych problemów. Zjednoczyła też mieszkańców bloku angażując ich w swój świąteczny pomysł.

Panie dowiedziały się także, ze już jest wydana książka pt „Anioł na śniegu” będąca kontynuacją „Czterech płatków śniegu”. Dzięki temu będą mogły dowiedzieć się jak potoczyły się losy poznanych wcześniej bohaterów.

 

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 21 marca 2019r. o godz. 1600 Omawiać będziemy książkę pt”Dwanaście życzeń” Karoliny Głogowskiej i Katarzyny Troszczyńskiej.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg