Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Kolejne spotkanie z twórczością R. P. Evansa w bibliotece w Potulicach
25.02.2019 Redaktor 667
grafika

„Czasem trzeba umrzeć dla świata, by zacząć żyć na nowo” – tym pięknym cytatem z książki R. P. Evansa „Sprzedawca marzeń” rozpoczęło się spotkanie (19 lutego 2019 r.) pań z Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Potulicach. To już trzecia książka tego autora omawiana przez  klubowiczki, dlatego też stwierdziły, że styl pisania Evansa jest niepowtarzalny. Ma w sobie dar naturalnego piękna, życiowej mądrości oraz barwnej kreatywności. Autor idealnie odzwierciedla psychikę człowieka, przekazuje w swoich książkach mnóstwo ważnych ale też często zapomnianych już prawd o życiu. „Sprzedawca marzeń” to opowieść o człowieku, który pomimo piekła, jakie zgotowali mu najbliżsi podąża za swoimi marzeniami. Musiał stracić prawie wszystko by zrozumieć, że szczęście nie mierzy się wartością pieniądza a ilością szczerych uśmiechów i spełnionych marzeń.

 

Lektura jest gorąco polecana wszystkim z przesłaniem „że nawet najbardziej upadły człowiek ma szansę na przebaczenie, szczęście i odkupienie swoich win”.

 

Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 19 marca 2019 r. o godz. 15.30, omawiana będzie książka Joanny Podsadeckiej i Jana Kaczkowskiego „Dasz radę. Ostatnia rozmowa”.

 

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

  

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg