Spotkanie autorskie z Robertem Czerniakiem
05.02.2019 Redaktor 565

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Czerniakiem, podróżnikiem, autorem książki „Podróże do granic”. Jest to opowieść o wędrówce przez Amerykę Łacińską i Australię, zmaganiach z chorobą nowotworową 19-letniego syna autora oraz o spełnianiu marzeń. To historia o prawdziwym życiu, dalekich podróżach, pasji i życiowych zakrętach. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 lutego 2019 r. godz.16.30 w bibliotece przy ulicy
Bartkowskiego 1. Wstęp wolny.