Zapraszamy na Koncert Noworoczny
03.01.2019 Łukasz Walczyk 340

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2019 r. o godz. 16.30.W programie wystąpią Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor). Wokaliści wykonają znane i lubiane arie operowe i operetkowe.

Biblioteka przy ul. Bartkowskiego 1. Wstęp wolny.

Sopranistka Daria Wójcik i tenor Remigiusz Kuźmiński to artyści, związani z bydgoskim środowiskiem artystycznym, gdyż tutaj uzyskali wykształcenie muzyczne. Daria Wójcik jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku - pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu w klasie wokalistyki. Uczyła się śpiewu klasycznego pod kierunkiem cenionej śpiewaczki operowej i pedagog - prof. Małgorzaty Ratajczak. Remigiusz Kuźmiński to absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki prof. Joanny Żółkoś - Zagdańskiej i prof. Krzysztofa Szydzisza, oraz w klasie dyrygentury prof. Moniki Wilkiewicz, prof. Radosława Wilkiewicza i prof. Andrzeja Zubka. Ponadto absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu w klasie wokalistyki prof. Janusza Ratajczaka i prof. Małgorzaty Ratajczak.