Czy "Idealny rok" Carlotte Lucas jest idealny?
31.12.2018 Łukasz Walczyk 135

14 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie pań z Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku. Tematem rozmowy była książka niemieckiej pisarki Charlotte Lucas pt. "Idealny rok". Jest to wzruszająca opowieść o początku i końcu, o tym co już minęło i o tym, co dopiero nadchodzi. Autorka w swojej książce pokazuje czytelnikowi, że nawet jeśli wydaje się, że wszystko przepadło i przeminęło, to los może sprawić, że otworzą się nowe możliwości. Wszystko zależy od nas samych, wystarczy dać sobie szansę i bez względu na okoliczności próbować iść naprzód tak jak bohaterowie książki.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 24 stycznia 2019r. o godz. 16:00. Omawiana będzie książka polskiej pisarki Joanny Szafrańskiej "Cztery płatki śniegu".

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.