Grudniowe spotkanie DKK w Trzeciewnicy
24.12.2018 Łukasz Walczyk 102

Dnia 13 grudnia 2018 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy. Jego tematem była przepiękna książka Magdaleny Witkiewicz pt „Czereśnie zawsze muszą być dwie”. Omawiana powieść otrzymała nagrodę Książka Roku Lubimyczytac.pl 2017 w kategorii Literatura obyczajowa i romans.

Zdaniem klubowiczek to niesamowita, przepiękna, cudowna, mądra i wciągająca powieść. To książka dająca do myślenia, w której przeplata się czas teraźniejszy z przeszłym. Pełna emocji, ciepła, dająca nadzieję, ale też skłaniająca do refleksji nad tym jak ulotne jest szczęście, które można szybko stracić.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 31.01.2019 o godz. 1600 i omawiana będzie książka Niny Lykke - „Nie, po prostu nie”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.