Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Powieść Evansa na DKK w Trzeciewnicy
22.11.2018 Redaktor 643
grafika

Richard Paul Evans to autor, który w swych książkach porusza tematy nurtujące ludzi. Jego powieści są chętnie czytane i cieszą się dużą popularnością. Większość tytułów znajduje się na listach bestsellerów. Ostatnio wydany „Sprzedawca marzeń”, będący  pierwszą częścią  nowej trylogii omawiano na Dyskusyjnym Klubie Książki w Trzeciewnicy w dniu 15 listopada 2018 r. Tytułowy sprzedawca marzeń to postać fikcyjna, której pierwowzorem jest autentyczna osoba spotkana przez Evansa. Człowiek ten opowiedział pisarzowi dzieje swego życia i zainspirował autora do napisania tej wspaniałej powieści. To historia, której bohater dostał od losu drugą szansę Czy będzie umiał ją wykorzystać?

 

Na kolejne spotkanie zapraszamy 13 grudnia 2018 r. o godz. 16 00. Tematem dyskusji będzie książka Magdaleny Witkiewicz pt „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg